<oembed><version>1.0</version><provider_name>Gohr-SPS</provider_name><provider_url>https://gohr.web2business.de/en/</provider_url><author_name>web2business</author_name><author_url>https://gohr.web2business.de/en/author/web2business/</author_url><title>6AV9600-1EA00-0AB4 - Gohr-SPS</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="rjCacAKkKf"&gt;&lt;a href="https://gohr.web2business.de/en/product/6av9600-1ea00-0ab4/"&gt;6AV9600-1EA00-0AB4&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://gohr.web2business.de/en/product/6av9600-1ea00-0ab4/embed/#?secret=rjCacAKkKf" width="600" height="338" title="&#x201C;6AV9600-1EA00-0AB4&#x201D; &#x2014; Gohr-SPS" data-secret="rjCacAKkKf" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;